KONST / Litografier / Färglitografier 12308023
nr 1230 8023
Dénes Perger
(1934-2015), Sverige
Färglitografier, 2 st, Stockholm, Humlegården & Smedsuddshamnen / Västerbron. Signerad, daterad 1985 respektive -94, bladets mått: 31x42 & 38x52, lösa Blad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 januari 2019
kl 18:28:42
6/1 09:45:09
21 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Dénes Perger
Läs mer om Dénes Perger